Дитячий табір «Експедиція в Новий Рік!»

photo-vi
З благословення настоятеля Свято-Ольгинської парафії протоієрея Всеволода та під безпосереднім керівництвом ієрея Володимира Тукало, молодіжною організацією нашого приходу, під час зимових канікул, було проведено дитячий табір «Експедиція в Новий Рік!».

Організаторами була розроблена програма, яка була спрямована на розкриття здібностей та талантів дітей.

Діти змогли спробувати себе і у спортивних змаганнях (футбол, волейбол, бадмінтон, стрільба та ін... ), і у ігрових квестах перевірити свою спритність та кмітливість;

з орієнтуватися у лісі, збудувати укриття, розвести вогнище, спробувати провести ніч в зимовphoto41-viому лісі – це випробування називалося «Сніговий барс».

З культурної програми діти проявили свої таланти і у постановках сценок, і при підготовці до новорічного балу.

А вже з якою відповідальністю віднеслися до підготовки «українських вечорниць», на які треба було підготувати різдвяний вертеп та колядки і спробувати заколядувати гостям.

2Не забули і про духовне – кожного дня звучала молитва: вранішня та вечірня, послужили молебень на початок нового року, вдячний молебень наприкінці табору, і кожного дня – година православних бесід зі священиком.

Програма була насичена, у дітей майже не було вільного часу. Вони завжди пам’ятали, що треба берегти час, щоб нічого цікавого не пропустити.

Мета організаторів табору – навчити дітей спілкуватися один з одним, бачити один одного, працювати у команді, бути підтримкою один одному, щоб кожен член команди міг бути впевненим у своєму ближньому.

Звичайно шість днів замало. Початок є, а далі будемо працювати на результат, проводячи зустрічі та бесіди, заняття щонеділі при ольгинському храмі.

Христос Рождається! Славімо Його!

photo2-viphoto4-viphoto14-viphoto15-vi

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.

Наш предстоятель УПЦ
Червень
Погода