З Різдвом Христовим! Веселих Свят!


1DSC05106

2 січня 2012 року в Південно-східному благочинні відбулося храмове свято в парафії св. праведного Іоанна Кронштатського.

Літургію  очолив благочинний округу протоієрей Всеволод Рибчинський. На Літургії також були присутні священики та диякони благочиння.

Після служби дітям церковної школи були роздані подарунки. Для великої кількості парафіян була влаштована святкова трапеза.

2DSC05063Різдво – велике свято! Народе веселись, щоб нам спасіння дати, Син Божий народивсь!

З такими віршами колектив колядників від Ольгинського храму — «Ольгинський передзвін» розпочав свої поздоровлення. Першим отримав поздоровлення настоятель Свято-Ольгинської парафії протоієрей Всеволод і благословив гурт на шлях віншування!

Гурт «Ольгинський передзвін» привітали з Різдвом вихованців дитячого будинку «Асперн», що по Харківському шоссе – дітки отримали свої подарунки.

Потім колядники завітали до лікарні Червоний хутір, де привітали хворих майже на всіх поверхах. Після лікарні колектив завітав до пологового будинку на Печерську. Наступного дня з привітаннями завітали до будинку пристарілих, що по вул. Жукова. Далі шлях колядників лежав до онкохворих дітей, що в лікарні по вул... Верховинна. Співали колядки, роздавали подарунки, і просто дарували увагу та тепло своїх сердець літнім людям та хворим дітям.

3DSC05023

12 січня в актовій залі Ольгинського храму відбулася зустріч з вихованцями районних шкіл: гімназії «Діалог», 261, 267,323, та школи 302 та 255, з якими церква співпрацює вже чимало років. Дітки прийшли зі своїми виступами та колядою.

Усіх вітаємо з Різдвом Христовим, зі святом Василя Великого та Водохрещем!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.

Наш предстоятель УПЦ
Червень
Погода