Рубрики

Для дітей та дорослих

Воскресна школа при Свято-Ольгинському соборі

Любі брати та сестри!

Недільна школа є початковою релігійною освітою, яка допомагає батькам знайомити дитину із Всемогутнім Творцем, вчить вірити в істину та протистояти брехні і страхам цього світу. Її метою є пробудження і виховання християнської свідомості.

Відвідуючи Недільну школу малеча навчається основам православної культури, участі у парафіяльному житті, богослужінні, таїнствах, зокрема таких важливих для спасіння як Сповідь та Причастя. Дитина входить до кола спілкування з друзями із християнських сімей, які сповідують однакові цінності та мають спільні життєві орієнтири.

У нашій Недільній школі вся діяльність ведеться тільки з благословення настоятеля приходу — єпископа Баришівського Віктора. А керує навчальним процесом директор – протоієрей Ігор Підліснюк, який дбає про дружню та привітну атмосферу, формує педагогічний колектив, затверджує навчальні плани. Але ми заохочуємо й батьків створювати батьківський та опікунський комітети, щоб не бути осторонь та всіляко долучатися до вирішення виникаючих питань чи внесення пропозицій.

А чи можуть відвідувати заняття дорослі? Звичайно так! Недільна школа рада вітати в своїх стінах і дорослих, і дітей, починаючи з 5-ти років. Правила прийому прості — протягом першої половини навчального року потрібно лише подати заяву на ім’я директора та з дитиною пройти співбесіду.

Навчання поділяється на декілька рівнів: перший рівень, на який приймаються дітки віком від 5-ти років, і досягнувши 8-ми вони переходять на другий рівень. Також сюди можуть бути одразу зараховані учні з 8 до 14 років, які вже мають спеціальну підготовку або успішно пройшли співбесіду на цей навчальний рівень. І нарешті, третій рівень – це школа для дорослих. Вік слухачів необмежений. За період навчання ми освоюємо такі предмети як: Закон Божий, християнську етику, церковнослов’янську мову, церковний спів, Старий та Новий Заповіт, прикладне мистецтво. А ще є різноманітні гуртки з технічного розвитку хлопчиків і дівчат, а також гурток з англійської мови, образотворче мистецтво та ансамблі церковного співу для дітей та дорослих. Тож приходьте самі, приводьте дітей, долучайтеся до нашої дружньої приходської родини! Ми залюбки проводимо час разом: п’ємо чай зі смаколиками, організовуємо святкові заходи, їздимо у паломництва, дивимося різноманітні фільми та запрошуємо цікавих лекторів.

І чекаємо з любов’ю на кожного з вас!

Є запитання? Телефонуйте
(063) 298-25-98 (Надія Юріївна)