Рубрики

Молодіжний клуб «Ковчег»

Привіт, православна молодь!

Християнський молодіжний клуб, або просто християнська молодіжка — це перш за все братерство та сестринство, це родина де усі свої і можна скинути маски, просто бути собою, де тебе точно почують і приймуть таким яким є. Християнська молодіжка це не лекції і не зібрання гуртка юних богословів!

Християнська молодіжка це двіж, в якому молоді люди із різноманітними цілями та інтересами об’єднані православною вірою та любов’ю. Наша молодіжка зветься Ковчег. Привіт, давай знайомитися. Ковчег діє на території Ольгінського собору вже цілих десять років. За цей час члени клубу навчалися, дорослішали, знаходили друзів, створювали родини, народжували дітей, трохи відходили від молодіжного життя, та до нас приходили нові друзі і історія робила новий оберт, формуючи велику і дружню приходську спільноту. Оскільки нас багато і всі ми різні, ми любимо урізноманітнювати наше дозвілля аби всім було цікаво та весело. Кожної неділі ми збираємося у залі Ковчегу.

Очолює зібрання наш наставник, клірик собору, отець Ігор. Тільки уявіть – довжелезні столи на яких сяють сріблястими бочками справжнісінькі самовари, ароматний чай та безліч смаколиків! Лише через це вже варто до нас навідатись. Але печивко та чайок то лише вершина айсбергу. Справжнє задоволення нам приносить спілкування.

Теми піднімаємо різні, проте завжди актуальні. Ми разом вивчаємо Святе Писання, розбираємося зі складними життєвими ситуаціями, знаходимо відповіді в досвіді Церкви та святих отців, запрошуємо авторитетних релігійних діячів із цікавими лекціями або нерідко самі організовуємо просвітницькі вечори – бо ж серед нас багацько талановитих людей яким є чим поділитися. Проводимо майстер класи та відкриті дискусії. Кожен може винести на обговорення і знайти відповідь на свої питання чи життєві ситуації. Але це ще не все!

Ми допитливі та активні, тому залюбки збираємося на екскурсії, їздимо усі разом у паломництва, відвідуємо музеї, ходимо в гості до інших церковних молодіжок, подорожуємо, ходимо у походи насолодитися природою й красою навколишнього світу, долучаємося до прекрасного у кіно та театрах, навчаємо і навчаємось на організованих при храмі гуртках, приймаємо участь у благодійних проектах та маємо кілька власних, а ще, поки на дворі тепленько, ми влаштовуємо найвеселіші і найсмачніші в світі шашлики у місцевому парку! Та навіть усе це не головне.

Головне – наше спілкування, щире і відкрите. Головне – що які б ми не були різні, всі ми друзі, об’єднані християнською вірою та любов’ю.

Приходьте, давайте дружити разом!

З усіх питань звертайтесь
(063) 288-83-17 (Людмила)