Рубрики

Допомога храму

ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ,

Господь у Святому Євангелії навчає нас любити і допомагати один одному, а жертовну допомогу храму поставляє на високий рівень (Ін. 13:34; Лк. 10:25-37; Лк. 21:1-4;).

Об’єднанні у парафію в стінах одного собору, ми покликані бути однією духовною сім’єю. Потреби храму чи окремо кожного із нас мають стати невід’ємною частиною нашого щоденного духовного життя.

Згідно чинного законодавства, парафії Української Православної Церкви є «неприбутковими організаціями». Не є виключенням і наш собор. А тому усі витрати, які виникають в процесі релігійного життя, парафія покриває виключно з пожертв людей. Коли Ви купуєте свічку, замовляєте молебен, чи просто кладете гроші до церковної скриньки – усе це є Вашою формою пожертви, завдяки якій парафія може успішно виконувати усі покладенні на ню завдання. Комунальні платежі, зарплатня працівникам, ремонтні роботи, місіонерські проекти, соціальна робота, видавнича діяльність – далеко не повний перелік щоденних витрат які потрібно покривати храму. Для того, щоб усе виконувати як слід, нам потрібна допомога небайдужих людей. Кожен християнин може посильно потрудитись на благо нашої парафії.

Можна допомогти фінансово, залишивши пожертву у храмі чи перерахувавши її на рахунок парафії (реквізити нижче).
Також можна допомогти фізично. Для цього потрібно звернутись до храму, і пояснити яку Ви можете принести користь парафії. Володієте Ви вузькою профільною спеціалізацією, чи бажаєте просто фізично попрацювати біля храму – ми з радістю зустрінемо будь-який Ваш добрий намір. Сучасне парафіяльне життя неминуче зіштовхується із проблемними питаннями, вирішення яких потребує допомоги людей, які володіють знаннями та навиками в найрізноманітніших областях людської діяльності.

Ще можна допомогти продуктами харчування. Щоденно у храмовій їдальні готуються обіди для малозабезпечених людей. Список необхідних для пожертв продуктів можна дізнатись звернувшись до храму.

І насамкінець, можна допомогти речами. У багатьох людей є різні речі, які вони з тих чи інших причин, не використовували чи вже не використовують. Якщо на Вашу думку ці речі можуть бути корисними у господарчій діяльності парафії, то зверніться із відповідною пропозицією до храму.

Будемо пам’ятати, брати і сестри, що кращим свідченням нашої християнської віри завжди були і будуть добрі справи, без яких віра, по слову апостола Іакова, є мертвою вірою (Іак. 2:26).


Якщо маєете запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтеся за телефонами:

(О63) 563-03-28

(044) 564-00-18

ViberTelegram


НАШІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ
(при переводі можете вказати призначення, після переводу повідомте по вищезазначеному контакту)

Храни вас Господь!

 УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА

КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ м. Київ

СВЯТО-ОЛЬГИНСЬКА ПАРАФІЯ (СОП)

02091 м. Київ, вул. Вербицького 3Г, телефон (044) 563-03-28


 

НОМЕР КАРТКИ ПРИВАТБАНКУ

4246 0010 0469 3952

При переводі вкажіть призначення платежу, якщо маєте бажання пожертвувати на щось конкретне

 Наші реквізити у АБ «УКРГАЗБАНК»

ЄДРПОУ: 21617851

Номер рахунку за стандартом IBAN
UA893204780000026003001581129

Одержувач
Релігійна Громада Української Православної Церкви Свято-Ольгинської Парафії у Дарницькому районі міста Києва