Свято-Ольгинський собор

Неділя М’ясопусна, про Страшний суд

19 лютого 2023 року, у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, в Свято-Ольгинській парафії було звершено богослужіння.
Ранню Божественну Літургію, у нижньому храмі комплексу, звершили клірики храму протоієрей Олександр Ткачук та протоієрей Олександр Омельчук.
Пізню Божественну Літургію, у головному соборі, очолив ключар парафії протоієрей Віталій Коцаба у співслужінні почесного настоятеля храму протоієрея Всеволода Рибчинського та ієрея Михаїла Мірецького.
Також, з благословення священноначалля Української Православної Церкви, цього дня наша парафія провела благодійний ярмарок зі збору коштів на потреби Збройних Сил України. Організувати цю благодійну акцію вдалось завдяки самовідданим трудам наших парафіян та небайдужих людей. Усі, хто завітав до нас на цей захід, мали можливість скоштувати млинці, торти, найрізноманітніші смаколики та духмяні напої. Також на ярмарку були представлені різноманітні вироби ручної роботи, які виготовляють наші дітки на гуртках недільної школи та Школи технічного розвитку «Ольгинські майстри». Гроші від реалізації виробів також були направлені на ЗСУ. А для найменших наших гостей були організовані майстер-класи, де дітлахи робили цікаві саморобки і забирали їх на згадку додому.
Усі хто долучився до нашого свята – внесли свій посильний труд в збір коштів на потреби нашої армії. Загалом, нам вдалось зібрати майже 50 тисяч гривень!
Це значна сума, враховуючи той факт, що країна зараз перебуває у воєнному стані, а лихоліття війни торкнулось майже кожного нашого громадянина. Усі зібрані кошти будуть передані воєнному керівництву нашої держави.
Ми дякуємо усім хто знайшов час, сили та можливість долучитись до нашого благодійного ярмарку. Віримо, що наші спільні зусилля принесуть користь воїнам, які боронять нашу Україну.
Нехай Всемилостивий Творець благословить усіх людей доброї волі, які знаходять можливість робити добрі справи у такий нелегкий час!

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в pinterest
Pinterest
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram

Обсуждение закрыто.