Свято-Ольгинський собор

День пам’яті святого благовірного князя Всеволода-Гавриїла. День ангела почесного настоятеля протоієрея Всеволода Рибчинського

10 грудну, у день пам’яті святого благовірного князя Всеволода-Гавриїла — день пам’яті почестного настоятеля протоієрея Всеволода Рибчинського було звершено святкову Божественну Літургію у храмі на честь святого благовірного княгя Всеволода-Гавриїла.

Богослужіння очолив почестний настоятель Свято-Ольгинського собору. Його Високопреподобію співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння міста Києва протоієрей Василій Біляк та духовенство Свято-ольгинського собору столиці.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після закінчення Літургії духовенство та віряни вітали почестного настоятеля з днем тезоімеництва.

 

 

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в pinterest
Pinterest
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram

Обсуждение закрыто.