Свято-Ольгинський собор

Богослужіння Неділі 24-ої після П’ятидесятниці

27 листопада 2022 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті апостола Филипа, в Свято-Ольгинській парафії було звершено богослужіння.
Всенічне бдіння звершив протоієрей Олександр Омельчук, а полієлей очолив ключар парафії протоієрей Віталій Коцаба у співслужінні духовенства храму.
Першу Божественну Літургію, у нижньому храмі на честь святих рівноапостольних царів Костянтина і Єлени, звершили клірики храму протоієрей Олександр Ткачук та протоієрей Олександр Омельчук.
Другу Божественну Літургію, у головному соборі на честь святої рівноапостольної княгині Ольги, очолив протоієрей Віталій Коцаба, якому також співслужили почесний настоятель парафії протоієрей Всеволод Рибчинський та ієрей Михаїл Мірецький.
За богослужінням священики разом із парафіянами піднесли посилені молитви до Господа, Пресвятої Богородиці та всіх святих за мирне небо над нашою Батьківщиною.
Після відпусту, священнослужителі відслужили традиційний молебень посеред храму, та закликали Боже благословення на усіх вірних чад нашої Церкви достойно пройти поприще Різдвяного посту.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в pinterest
Pinterest
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram

Обсуждение закрыто.