Свято-Ольгинський собор

Свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

27 вересня 2022 року, у свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в Свято-Ольгинській парафії було звершено святкове богослужіння.
Всенічне бдіння очолив ключар парафії протоієрей Віталій Коцаба у співслужінні почесного настоятеля протоієрея Всеволода Рибчинського та духовенства храму. Наприкінці Великого славослів’я під спів «Святий Боже» для молитовного поклоніння був урочисто винесений Святий Хрест Господній. За багаторічною традицією, у це свято старший по чину священик звершує посеред храму чин воздвиження Хреста – опускання та підняття Хреста на чотири сторони світу під сторазовий спів «Господи помилуй».
Першу Божественну Літургію, у нижньому храмі (початок о 6:45), звершили клірики протоієрей Олександр Ткачук та протоієрей Олександр Омельчук.
Другу Божественну Літургію, у головному соборі (початок о 9:00), очолив протоієрей Віталій Коцаба, якому також співслужили протоієрей Всеволод Рибчинський та ієрей Михаїл Мірецький.
Після відпусту священнослужителі привітали парафіян зі святом та побажали усім слідувати за Христом у Його подвигу хрестоносіння.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в pinterest
Pinterest
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram

Обсуждение закрыто.