Свято-Ольгинський собор

Свято Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня 2022 року, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, в нашій парафії було звершено святкове богослужіння.
Під час Всенічного бдіння, на початку полієлея, священнослужителі урочисто винесли, для молитовного поклоніння, Плащаницю Богородиці.
Першу Божественну Літургію, у нижньому храмі на честь святих рівноапостольних царів Костянтина і Єлени, звершив протоієрей Феодор Русан. Після богослужіння був відслужений водосвятний молебень.
Другу Божественну Літургію, у головному соборі на честь святої рівноапостольної княгині Ольги, очолив протоієрей Ігор Підліснюк у співслужінні кліриків ієрея Олексія Іванченка та ієрея Михаїла Мірецького.
Після відпусту священики відслужили молебень перед початком нового навчального року. Школярі та студенти були окроплені святої водою та отримали благословення на засвоєння нових корисних знань.
За багаторічною традицією нашого храму, у це свято, ввечері, духовенство парафії звершує утреню з чином погребіння Плащаниці Пресвятої Богородиці.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в pinterest
Pinterest
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram

Обсуждение закрыто.