День захисту дітей

А зараз я хочу запросити вас у казку…

IMG_2142Так починалося свято у Свято-Ольгинській церкві. Кожного року, вже за традицією, в нашому храмі відмічається Міжнародний День захисту дітей. Святково прибрана недільна школа кульками та різнокольоровими стрічками, і Диво-РАЙдуга, ніби запрошують гостей у країну мрій.

В одному царстві, в одному государстві…

Було створено недільну школу, яка вже ювілярка –їй 10 років. Дітки вивчають Закон Божий (викладач Ушакова Неоніла Миколаївна), у художній студії «Гармонія» вчаться малювати Божий світ(керівник Денисова Елеонора Станіславівна), а на уроках музики вивчають церковний спів і дехто вчиться грати на музичних інструментах. Зокрема при нашому храмі було створено ансамбль бандуристів( керівник Осадча Оксана Петрівна). Дітки з невеличким репертуаром вже гастролюють: приймали участь у благодійних акціях, виступали на різдвяні свята в ДК «Дарниця», відвідували дитячий будинок.

IMG_2143Розбудити чутливість душі, звернутися до виховання почуттів – ось одне з завдань, поставлене сьогодні самим життям. Переймати чужий біль, відчувати, радіти чужим успіхам, захоплюватися прекрасним, милуватися, споглядати – цьому також треба вчитися , як і ходити, говорити, їсти. Усі дітки талановиті, їм тільки треба допомагати розкритися, побачити прекрасне.

Наші дітки швидко дорослішають. Причиною цьому є ми – дорослі. Вони дивляться доросле кіно, слухають дорослу музику, і, наслідуючи дорослих, спілкуються з однолітками, як дорослі.

Наша задумка проведення таких свят, для того, щоб повернути дітям радість від дитинства, нагадати їм, що є ігри для дітей, розваги для дітей, театр для дітей.

І у тому государстві жили щасливі діти, бо у них було щасливе дитинство.

IMG_2178Вихованці скаутського руху при нашому храмі запропонували різноманітні станції, де дітки, виконуючи різні завдання, отримували «грошики», які потім обмінювали на призи. Це і малювання пальчиками; пазли; вгадай чиї сліди?, хто більше наловить рибок; хто більше запам’ятає речей;.

IMG_5584Ну а головна розвага – «Переправа». Між трьох дерев було натягнуто канат з різними перешкодами, які треба було перейти. Перешкоди долали не тільки діти, а й дорослі, які трошки пригадали своє дитинство.

Свято, є свято!

Маємо надію, що такі заходи надовго запам’ятаються нашим діткам, і з часом їм буде що розповісти своїм дітям.

IMG_5580Велика подяка нашому настоятелю протоієрею Всеволоду за молитовну підтримку, а також Київській службі порятунку при міській Державній адміністрації м. Києва, за допомогу у проведенні світа.

Наш предстоятель УПЦ
Квітень
Погода