Різдво Пресвятої Богородиці, на Парафії Різдва Христового

21 вересня 2020 року, в день престольного свята храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, на Парафії Різдва Христового в місті Києві по вул. Юрія Шумського, 3-б, було звершено святкові богослужіння.

З благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, пізню Божественну Літургію в храмі на честь Різдва Христового очолив секретар Київської Митрополії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук у співслужінні настоятеля Свято-Ольгинського собору міста Києва протоієрея Всеволода Рибчинського, благочинного Першого Дарницького Благочиння прот. Василія Біляка, кліриків благочиння та духовенства парафії.

Після читання Євангелія були піднесені особливі прохання за мир у нашій державі та позбавлення людства від пандемії.

По завершенні Літургії відбулося славління Пресвятої Богородиці та прочитана молитва сьгоднішнього свята.

Протоієрей Віктор Іващук привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму зі святом Різдва Пресвятої Богородиці та престольним святом нашої Парафії та побажав усім молитовного заступництва Пречистої Діви.

На звершення, настоятель Парафії, протоієрей Василій Біляк подякував отцю Віктору, отцю Всеволоду та всім священикам і вірянам, які взяли участь у святковому богослужінні за молитовне єднання.

Після благословення для всіх була надворі приготована святкова трапеза.

Наш предстоятель УПЦ
Травень
Погода