Свято-Ольгінська парафія прощалась з протоіреєм Всеволодом Юриловим

18 серпня Свято-Ольгінська парафія прощалась з протоіреєм Всеволодом Юриловим, який відійшов до Господа у неділю 16 серпня.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія заупокійну Божественну Літургію та чинопослідування відспівування новопреставленного батюшки Всеволода звершив єпископ Баришівський Віктор, якому у присутності чисельних віруючих співслужило духовенство парафії та клірики з інших київських храмів.

Отець Всеволод народився в Києві 14 листопада 1964 року, вихований в сім’ї священника. Закінчив Санкт-Петербургську (тоді – Ленінградську) духовну академію зі ступенню кандидата богослов’я. Повернувшись до столиці України, певний період викладав у Київській духовній семінарії.  Багато років ніс священницьке служіння в Свято-Ольгинській парафії. Після хвороби вийшов за штат, але продовжував до останнього дня життя служити у нашому соборі.

Віруючі любили почилого пастиря, на сповідь до нього ходило чимало парафіян. Отець Всеволод був смиренним, завжди зосередженим, з любов’ю ставився до людей, був привітним і чуйним. Духовенство парафії та інших храмів столиці поважало почилого пастиря.

У своїй проповіді перед відспівуванням владика Віктор сказав, що без волі Божої нічого не відбувається. 55 років прожив на світі о. Всеволод, присвятивши своє життя священницькому служінню, і нам хотілося б, щоб він служив Господу ще багато років, але Господь закликав його у обітелі вічні.
Нехай милостивий Господь простить новопреставленному протоієрею Всеволоду гріхи вільні і невільні, адже нема на світі людини, яка б чимось не згрішила, та оселить його в обителі праведних.
Вічная пам'ять!

Наш предстоятель УПЦ
Січень